دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 4131
تعداد نوشته ها : 11
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب

دوباره سلام...

امروز می خوام یه جمعیت دانشجویی خیلی با صفا رو به شما معرفی کنم.من هم اگه خدا قبول کنه یکی از اعضای ناچیز این جمعیت هستم.

معرفی جمعیت امام علی با نام جهانی اولین برادر بزرگتر:

جمعیت دانش آموزی دانشجویی مردمی امام علی (ع) اولین جمعیت مستقل غیر سیاسی و اجتماعی که در سال 1387 در دانشگاه صنعتی شزیف آغاز به کار کرد.

پایه گذار اندیشه و طرحهای جمعیت " شارمین میمندی نژاد" استاد کلاسهای رهیافت درونی بوده است.

این جمعیت دارای پروانه فعالیت از نیروی انتظامی و وزارت کشور بوده و با شماره 19061 ثبت گردیده است.هم اکنون جمعیت دارای 2000 عضو در سراسر کشور و همچنین دانشگاههایی نظیر:صنعتی شریف ، تهران، خواجه نصیرالدین طوسی‌، علم و صنعت و دانشگاههای آزاد واحد تهران مرکز ، تهران جنوب و.....

از مهمترین طرحهای جمعیت:

1-    طرح طفلان مسلم با هدف حمایت از کودکان دچار آسیبهای اجتماعی در ایام محرم توسط هیئتها ئ تشکلهای مذهبی و با شهار برای طفلان مسلم دیروز می گرییم اما آیا برای طفلان مسلم امروز می کوشیم؟

2-  برگزاری طرح تدریس عشق در جهت ارتقای سطح علمی دانش آموزان نیازمند، که در این راستا جمعیت امداد دانشجوئی – مردمی امام علی(ع) اقدام به برگزاری یک دوره کلاس های تقویتی فشرده جهت آماده سازی دانش آموزان برای امتحانات خرداد ماه 86 نمود.

3-    طرح صفا سعی در ایام حج تمتع در حمایت از زنان سرپرست خانواده

4-    طرح کوچه گردان عاشق ویژه ی ایام مبارک ماه رمضان در پیروی از راه حضرت علی (ع)

5-    طرح کعبه کریمان ویژه ی ایام ولادت مولود کعبه.در این طرح کودکان تحت حمایت این جمعیت آرزوهای خود در روی کعبه های تهیه شده نوشته و این آرزوها توسط مردم معتکف در مساجد برآورده می شود.

6-    در کمیته ی رسیدگی و مددکاری این جمعیت رابطین خانواده هایی را شناسایی کرده و در فواصل زمانی خاص با سرزدن به این خانواده ها تغیرات وضعیت خانواده ها را بررسی نموده و میزان پیشرفت خانواده را تا استقلال کامل و خارج شدن از حیطه ی حمایت جمعیت مورد بررسی قرار می دهند.

 

 

 


دسته ها :
شنبه بیست و هشتم 10 1387
X